KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14677136
nr 1467 7136
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Signerad, daterad 89, marin. Blandteknik, bildmått: 25x34cm, yttermått inklusive ram: 44x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:23:15
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg